درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

مجموعه رهسانیر توسط مهندس صفری در سال ۱۳۹۱   فعالیت خود را  با هدف تولید تجهیزات ابزار دقیق در زمینه تولید دستگاه‌های تست خاک، بتن، آسفالت و مقاومت مصالح آغاز کرد که در طی بیش از ۱ دهه فعالیت موفق به همکاری با بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی از قبیل دانشگاه های سراسری و آزاد، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، آزمایشگاه‌های مورد تایید سازمان برنامه و بودجه و مسکن و شهرسازی، معادن و کارخانه های تولید بتن و آسفالت …. شده است. 

شرکت رهسانیر قادر به تولید بیش از ۳۰ مورد از تجهیزات مربوطه در فضایی به مساحت ۳۰۰ متر مربع توسط ۶ پرسنل ماهر و باتجربه و با استفاده از تجهیزات صنعتی بروز با دقت بالا می‌باشد. این واحد صنعتی شامل بخش تولید قطعات، مونتاژ و بازاریابی و فروش  و R&D می‌باشد.

واحد R&D که حکم موتور پیشرفت شرکت هست که  همواره در جهت پیشرفت و توسعه شرکت  گام‌های بلندی برداشته است. 

کلام آخر این که شرکت  رهسانیر در طی این سال‌های با توجه به فراز و نشیب‌های زیاد  توانسته حضور خود را در بازار ایران تثبیت کند.

چرا ما را باید انتخاب کنید

شرکت رهسانیر با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در تولید تجهیزات و ابزار دقیق آزمایشگاهی عمران توانسته است خود را به عنوان یکی از شرکت‌‌های معتبر در این زمینه به فعالان این حوزه معرفی کند.

logo-1

گروه صنعتی رهسانیر تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی و ابزار دقیق در زمینه خاک، بتن، قیر، آسفالت و فروشنده تجهیزات درون چاهی و دستگاه های حفاری کار خود را آغاز کرده است.